Виж само едно мнение
  #18  
Стар 26-06-2012
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Паляка Вижте мненията
То си личи кой е служител на Ентри и кой недоволен потребител.Редовно проверявате всички възможни форуми и веднага бързате да залъжете хората.Вместо да се заяждаш с хората които ти плащат заплатата,вземете си оправете качеството на услугата.Вчера по време на мача Англия-Италия пак насичаше.Не ми се обяснявай,доста оператори съм сменил и вие сте най-зле.Има си форуми където хората са масово недоволни от вас,така че мнението не е манипулативно,а абсолютно вярно колкото и да не ти се иска.никой не се женил за вас,така че като свърши договора-чао бамбино.Доста хора ще се откажат от вас.Не ме интересува откъде идва проблема.Оправете го.Ако е от приемниците,сменете ги безплатно на хората.Съпорта че бил любезен на кой му пука,като услугата ви е боклук.Евтините реклами си ги запази за някой друг.Като включиш всички платени канали+отвратителното качество сте най-зле в Пловдив.Няма какво да се коментира.по-горе ти го казаха.HBO + Cinemax по принцип не гледам затова не ги писах.Не знам кой е луд да дава толкова пари за тези измислени канали.То с това качество вие трябва да плащате че има хора дето са се абонирали за вас.
Пляка, да взмеш малко да се успокоиш, майна, че направо се притесних за теб, толкова нерви и напъване не водят до нищо добро. Ела у нас, да ти дам една салфетка и да си забършеш пяната по устата, а ако искаш да ме чуеш - само едно нещо ще ти отговоря - много си далеч от истината, брат, съжалявам и ще те разочаровам - никога, през целия си живот не съм работил в кабелен, мобилен и какъвто може да ти хрумне - оператор. Никой за нищо не ми плаща(за съжаление)! И мача Англия-Италия го гледах на HD на N3 - не засече нито веднъж! Е, аз държах за Англия, паднаха, но това е друга бира! Нещо прекалено си се превъзбудил, вземи да идеш на лекар, че ме притесняваш - и никой не ти е сложил пистолета на главата, да си абонат на някой оператор! Ходи си лягай и си пии мента-глог-валерянчето!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пламен Пловдив за този полезен пост :
Antonio (26-06-2012)